Teambuilding

Akce pro firmy, oživení společenských akcí a firemních večírků

Akce "na míru"

Vladislavova 336/17, Kutná Hora

Uvažujete o netradiční akci pro vaše zaměstnance?

Chcete posílit týmového ducha ve firemním kolektivu?

Rádi byste oživili firemní večírky?

 

Připravíme vám akci na míru a neutratíte za to majlant.

Malování společného obrazu

Vytvořte se svým týmem originální dílo do společných prostor firmy. Ať už vyberete abstraktní dílo nebo třeba krajinu, rozproudíte kreativitu, posílíte vzájemné vztahy a komunikaci mezi kolegy. 

Toto je nejoblíbenější teambuilding!

Brush lettering

Vezměte štětce a fixy se štětcovými hroty a vyzkoušejte Brush lettering. Touto technikou kreativního písma si můžete se svými kolegy vytvořit jmenovky na dárky, přáníčka nebo obrázky s motivačními citáty. 

Mandaly

Oblíbená kombinace relaxace a tvorby. Chcete uvolnění jednotlivců při společném tvoření? Každý účastník si vytvoří svou mandalu. Chcete posílit týmového ducha? Můžete zvolit skupinovou mandalu.

Malování akvarelem

Akvarelovou technikou se dají vytvářet krásné a lehké obrázky v krátkém čase. Můžeme připravit malování stejného obrázku s názornou ukázkou nebo různé obrázky s lektorským vedením.

Malování na trička a tašky

Každý si může vytvořit svůj osobitý kousek, který vyjadřuje jeho osobnost. Mohou se vytvářet trika s jedním tématem, s tím, že každý ho ztvární po svém.

Linoryt

Grafická technika, při které budeme vyrábět matrici z lina a pak ji budeme přetiskávat na papír nebo textil. Vzniknou sady originálních obrázků, pohlednic nebo přáníček nebo vytvoříme originální triko, tašku nebo polštářek. Je možné vytvořit i dárky pro firemní zákazníky.

Co o nás řekli?

Bylo pro nás opravdu potěšením se s Vámi poznat a absolvovat Váš kurz. Skutečně nás malování všechny moc bavilo, ještě dnes jsme o něm mluvily a každá z nás jen v superlativech vyprávěla doma.

Od akce jsem očekávala příjemné chvíle s pracovním kolektivem, odreagování se, únik od každodenní pracovní rutiny, stmelení nás a také naučení se novým věcem, v tomto případě něčemu, co žádná z nás neovládala ani v nejmenším - malování.

Mé očekávání se splnilo naprosto, nečekala jsem vůbec, že výsledky malování budou tak pěkné. Zpětná vazba od děvčat je stejná, jediné co by snad vylepšily, bylo více teorie před kreslením (jaký štětec na co, jak začít s načrtnutím, jak se budou vrstvit barvy...) všechny se shodly, že když měly po pár minut začít, byly dost vyděšené :) V závěru to možná až tak na škodu nebylo, když se podíváme na výsledek.

Již nyní mluvíme o tom, jaký kurz u Vás navštívíme příště. 

Včera jsem kontakt na Vás přeposílala dvěma kamarádkám, které malby u nás doma, obdivovaly.

Ještě jednou Vám děkujeme za přínosný čas u Vás a Vaši trpělivost. Bylo to moc příjemné setkání.

Jitka Mastná

majitelka e-shopu www.laalmara.cz

Pokud vás ukázka akcí zaujala, potom nás kontaktujte a můžeme vám připravit nabídku firemní akce na míru, dle vašeho přání. 

Vaši zaměstnanci se u těchto akcí  pobaví a budou mít společné zážitky. Posílíte týmového ducha.

A věděli jste, že lidé, kteří se věnují tvorbě, jsou v životě spokojenější a svou kreativitu přenášejí i do řešení pracovních úkolů?

 

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte neotřelou a kreativní akci pro svou firmu.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

 

Nenašli jste, co jste hledali? Máte nějaké dotazy? 

Napište nebo zavolejte nám.

karin@umelecke-kurzy.cz

736 210 012