Co nového mi přinesl Amsterdam…

    DSC03274       DSC03295
Znáte to – chodíte do práce, staráte se o rodinu, děláte stále ty stejné a rutinní věci a všechno jede tak nějak svým tempem a bez potřeby větších zásahů z Vaší strany. Někdy už pak nad věcmi nepřemýšlíte a děláte je ze zvyku. Možná i bez radosti. Pak stačí na pár dní vybočit, věnovat se něčemu jinému a nápady se najednou začnou rojit jako včely na jaře.
A přesně tohle se teď stalo mně.
Už léta jsem si říkala, že se pojedu podívat do Amsterdamu, který jsem si vysnila a řádně zromantizovala (všude jsou ty romantické kanály a můstky 🙂 ), ale nějak jsem se neměla k tomu, abych ten výlet opravdu podnikla.
Letos v lednu jsem četla o tom, jak si někdo objednával ubytování v soukromí přes Airbnb, koukla se na jejich stránky a jelikož jsem impulzivní člověk, hned jsem si začala plánovat, jak se vypravím do toho svého Amsterdamu.
DSC03177  DSC03162
Všechno bylo krásné, ale jak se blížil termín mého odletu, začala jsem být nervózní z letiště, z toho, jestli se domluvím, jestli se neztratím atd. Domluvila a neztratila a jak jsem tam trávila čtyři dny sama mezi cizími lidmi, měla jsem spoustu času zabývat se sama sebou a začaly mi přicházet nápady, co všechno by se dalo podniknout.
Říkala jsem si, jak by bylo skvělé udělat výlet pro lidi, kteří nemají s kým cestovat, ale rádi poznávají historii i současnost různých měst. Pro lidi, kteří by se rádi podívali na zajímavou výstavu, ale je pro ně náročné takový výlet zorganizovat nebo neznají další lidi, se kterými by to všechno mohli sdílet.
No, a tak jsem vymyslela další aktivitu pro naše Umělecké kurzy.
Založila jsem cestovní agenturu a můžeme společně podnikat cesty za uměním a kulturou. Připravila jsem pro tohle cestování i záložku na našich stránkách, kde Vás budu zvát na konkrétní výlety.
Vím, je to spíše pro ledečáky a okolňáky, ale pokud by se chtěl přidat někdo, kdo bydlí na trase výletu, není problém se domluvit a nabereme ho cestou :-).
Tak co, přidáte se?
Krásné slunečné dny spojené s cestováním Vám přeje
                                                                                                                       Karin
Karin Brůžková
Mou vášní je kreslení a malování. Ukazuji lidem, že tvorba není jen o tom, jestli mají talent, ale o tom, že vědí, jak na to. Pomáhám jim překonat obavy a objevit v sobě tvůrce. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře