Jak dopadla anketa o názvu?

Ateliér Kočka

Dva roky jsme používali název Ateliér pro kočku. Někteří z vás se setkali i s mojí kočkou, kterou jsem vozila na kurzy.

Začátkem července jsem rozeslala e-mail s anketou, kde jste se mohli vyjádřit, jaký název se vám nejvíce líbí. Měli jste na výběr z několika možností a mohli jste přidat i vlastní návrh.

Kolik z vás se zapojilo?

Mám velkou radost, že se vás do ankety zapojilo tolik. Bylo vás 77 a někteří dali více návrhů, takže mám 80 odpovědí.

Hodně z vás volilo název Ateliéru u kočky a Ateliér Kočka. Taky byly nějaké návrhy s mým jménem a Ateliér na kočku. Podívejte se, jak celková anketa dopadla.

výsledek ankety o název ateliéru

Někteří z vás byli opravdu kreativní 🙂

Jestli vás zajímá, co se skrývá pod heslem „ostatní“, byly to tyto názvy – Mňauteliér, Ateliér pro kočky, Barevný svět, Ateliér u kočičího jazýčku, Ateliér Maleb TakoBell, Ateliér dovedné kočky, Kočičí tvoření, Pestrobarevný ateliér, Ateliér u malované kočky, Spektrum, Ateliér za vraty, Ateliér Relaxuji a tvořím.

Jak to nakonec bude s tím názvem?

Pokud by se jednalo o hlasování, vyhrál by název Ateliér u kočky. Podle vašich doplňujících odpovědí jsem se ale nakonec rozhodla pro název Ateliér Kočka.

A tady vám představuji nové logo ateliéru.

Díky, díky, díky…

Děkuji všem za zaslání ankety i za vaše milá slova, která jste mi psali do e-mailu. Moc si toho vážím. Ukázalo se, že k nám rádi chodíte malovat a to je to, na čem záleží.

Karin Brůžková
Mou vášní je kreslení a malování. Ukazuji lidem, že tvorba není jen o tom, jestli mají talent, ale o tom, že vědí, jak na to. Pomáhám jim překonat obavy a objevit v sobě tvůrce. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře